Hizmetlerimiz

1. Joomla Tema Kurulum Hizmeti

Joomlaindir'de temalar bölümünden bir tema beğendiniz, ancak kurulum hakkında bilginiz yok mu? Joomlaindir ekibi sizin yerinize beğendiğiniz temanın kurulumunu gerçekleştirebilir ve joomla bilgisi olmayan bir kişi olarak bir gün içerisinde joomla üzerine kurulmuş bir web siteniz olabilir. Size sadece sitenizin istediğiniz alanlarını yönetim panelinizden düzenlemek kalır.

Joomla tema kurulum hizmetimizde seçmiş olduğunuz temaya ek bir ücret ödemezsiniz, seçmiş olduğunuz temanın mümkün olan sürümlerinde dilediğinizi tercih ederek kurulum yaptırabilirsiniz.Joomla tema kurulum hizmetimizden yararlanmanız için joomla uyumlu hostinginizin olması gerekir.

Joomla Tema Kurulum Hizmeti

  • Temalar bölümünde ki dilediğiniz tema demo sayfasındaki gibi birebir kurulur.
  • Herhangi bir joomla bilginiz olması gerekmeden çok uygun fiyata site sahibi olursunuz.
  • 300 ve üzeri geniş tasarım arşivinden dilediğinizi seçebilirsiniz.
  • Kurulum işlemi mesai saatlerimiz dahilinde aynı gün tamamlanarak teslim edilir.

Joomla Tema Kurulum Hizmetini satın aldıktan sonra mesai saatleri içerisinde aynı gün teslim edilmektedir. Joomlanın 1.5, 1.6, 1.7, 2.5 ve 3.x sürümlerini kapsayan bir hizmettir. Hizmet hakkında aklınıza takılan soruları ve hizmet ücretini iletişim bölümümüzden bizimle iletişim geçerek öğrenebilirsiniz.

Tema kurulum hizmeti sadece temayı demo görüntüsünde birebir olarak kurulup teslim edilmesidir, kurulum sonrası temanın içeriğinin düzenlenmesi müşteriye aittir. 

2. Joomla Google SEO Optimizasyon Hizmeti

Joomla Google Seo Optimizayon Hizmeti ile joomla sitelerinizi google ve diğer arama motorları için daha uygun hale getirebilir, sitenizin google sıralamalarında üst sıralarda çıkmasını sağlayabiliriz. Artio joomsef eklentisini sitenize kurarak gereken doğru ayarlamalar tarafımızca gerçekleştirilmektedir, böylece sitenizin linkleri konu başlıklarına göre doğru bir şekilde ayarlanmaktadır. Joomla Google Seo Optimizasyon Hizmeti satın aldığınızda sitenizdeki her bir sayfa için anahtar kelime "keywords", google için içerik açıklaması "description" ve başlık olarak "tittle" yazmak zorunda kalmazsınız.

Joomla Google SEO Hizmeti

  • Google arama sonuçlarında daha yukarıda çıkarsınız.
  • Her sayfa için anahtar kelime belirlemek zorunda kalmazsınız.
  • Her sayfa için açıklama yazmak zorunda kalmazsınız.
  • Her sayfa için tittle yazmanız gerekmez.
  • Eklenen yeni sayfalar otomatik olarak seo ayarlarından yararlanır.
  • Sitenize yeni bir konu açtığınızda google botu çağrılır.

Google SEO Optimizasyon Hizmetini satın aldıktan sonra mesai saatleri içerisinde aynı gün teslim edilmektedir. Joomlanın 1.5, 1.6, 1.7, 2.5 ve 3.x sürümlerini kapsayan bir hizmettir. Hizmet hakkında aklınıza takılan soruları ve hizmet ücretini iletişim bölümümüzden bizimle iletişim geçerek öğrenebilirsiniz.